Pomoc potřebným a nemohoucím lidem

Autor: Václav Sedlář, publikováno dne: 03.05.2014 15:30:00
Milí občané města Frýdlantu,

jsou chvíle a etapy v našem životě, kdy prostě potřebujeme pomoc druhého člověka. Bez pomoci někoho v našem okolí, příbuzných nebo přátel se neobejdeme.

Z tohoto důvodu od 1. března 2010 nabízí Římskokatolická farnost – děkanství Frýdlant pomoc našim potřebným spoluobčanům, kteří ji pro nemoc či pokročilý věk potřebují. Nabízíme formu sousedské výpomoci: pomoc s úklidem, doprovod k lékaři, pomoc s nákupem, setrvání u nemocného, pokud to vyžaduje jeho zdravotní stav a okolnosti, a další.

Službu nabízíme v pracovní dny, ale ve vážných případech je možné se domluvit i na dny volna. Přesný den a čas bude s Vámi dohodnut individuálně, dle Vašich požadavků. Ceny za jednotlivé úkony jsou srovnatelné s cenami služeb jiných poskytovatelů.

Pokud víte o někom potřebném ve vašem okolí nebo sami máte o tuto pomoc zájem, obraťte se na Římskokatolickou farnost – děkanství Frýdlant, tel. 482 312 202, 721 154 471.
Přílohy ke článku:
Pomoc potřebným a nemohoucím (.doc)